Jesteś tutaj:
Strona główna Hala W sobotę półfinały pucharu ligi MLF oraz XI seria spotkań Dafi Morawickiej Ligi Futsalu
Dziś jest: Czwartek, 17 Stycznia 2019 r.

W sobotę półfinały pucharu ligi MLF oraz XI seria spotkań Dafi Morawickiej Ligi Futsalu

Data utworzenia: 04-01-2019 r.

W najbliższą sobotę 5 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Bilczy rozgrywki po krótkiej przerwie wznowi Dafi Morawicka Liga Futsalu. Odbędzie się XI seria spotkań ligowych oraz półfinały Pucharu Ligi. Początek spotkań o godzinie 15:05 – serdecznie zapraszamy. Szczegóły poniżej.

Terminarz:

 

Termin XI – 5 stycznia 2019r. (sobota), od godziny 15:00:

15:05     Cezar  Morawica – Orion Radomice

15:40     Laser Bilcza – Netbik Brzeziny (półfinał)

16:15     Tompawex Obice – Orion Radomice (półfinał)

16:55     Laser Bilcza – PAMAF

17:30     Ceramik Murexin Bilcza – Tompawex Obice

18:10     PAMAF – WM Team

18:45     Soccer City Chmielowice – DT Bilcza

19:20     Destrukt Bilcza – WM Team

20:00     Hardes Bilcza – Albatrosi Morawica

20:35     Meditrans Bilcza – Destrukt Bilcza

 

Podsumowanie ostatnich kolejek:

 

Termin X – 22 grudnia  2018r. (sobota):

                W pierwszym meczy pierwszej ligi Hardes zdecydowanie uległ liderowi z Obic. Prawdziwą plagą ekipy z Bilczy są gole samobójcze, których zdobyli dla przeciwników aż 6. Prawdziwego pecha mają Jacek Cieślik i Artur Żońca, którzy już po dwa razy dokonywali takiego „wyczynu”. Tompawex śrubuje kolejne rekordy to już 25 zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach MLF na Hali Sportowej w Bilczy (19 w lidze i oraz 6 w pucharze ligi). Pomimo rozegrania o dwa mecze mniej niż inni uczestnicy 1 ligi, tylko jakaś „niespotykany zbieg okoliczności” mógł ich pozbawić obrony tytułu. Nie zwalnia też tempa najlepszy strzelec zespołu Michał Zawadzki (zdobył w X serii 5 bramek), który z 15 trafieniami samodzielnie prowadzi w tabeli strzelców 1 ligi. W przerwie świąteczno-noworocznej w rozgrywkach MLF- ekipa Łukasza Zawadzkiego uczestniczyła w eliminacjach okręgowego pucharu Polski, w turnieju rozgrywanym w Nowinach do awansu do rozgrywek krajowych zabrakło im 1 punktu. Także bardzo dobrze spisali się w „Turnieju Grudniowym” gdzie zdobyli tytuł wicemistrzowski (zespól połączony z Cezarem) – przegrywając w finale po 10 zwycięstwach z rzędu. Formę stracili za to wiceliderzy tabeli Albatrosi, którzy po raz drugi przegrali z Tompawexem w takim samym stosunku 0:3 oraz w derbach ulegli Cezarowi. Ekipa Karola Gilewskiego po pewnej wygranej z Albatrosami podobnie jak Ceramik Murexin uległa w kolejnym spotkaniu Netbikowi. Zespół Marcina Wieczorka z kolei ustabilizował formę i umocnił się na pozycji wicelidera rozgrywek – jako jedyny ma jeszcze szanse powalczyć o tytuł mistrza Dafi MLF. Netbik i Tompawex są także faworytami półfinałów Pucharu Ligi i przy sprzyjających warunkach mogą ze sobą w końcówce sezonu rywalizować jeszcze trzykrotnie.

                W drugiej lidze zdecydowanie nie wiedzie się zespołom WM Team i Lasera Bilcza, którzy „sromotnie” przegrali kolejne swoje mecze. Do pięciu wzrosła seria zwycięstw Soccer City, ekipa z Chmielowic i okolic zrównała się punktami z liderem. Po dotkliwej porażce z Soccer City odbudował się PAMAF, dzięki dwóm wygranym powrócił do walki o awans. Jedną z nich było zwycięstwo nad niepokonanym do tej pory Meditransem. W kratkę zagrały ekipy DT i Destruktu, które po pierwszych zwycięskich meczach – w następnym oddawali punkty rywalom. W walce o awans do pierwszej ligi pozostały zespołu Meditransu, Soccer City, PAMAF-u i Destruktu.

                W X serii spotkań Dafi MLF sędziowie Grzegorz Olejarczyk, Piotr Grzywacz, Krzysztof Piekarski i Przemysław Kołomański pokazali 11 żółtych kartek i 2 czerwone kartki. Podyktowali 3 rzuty karne przedłużone – dwa razy „spudłowaliSzymon Pietras (Albatrosi) i Artur Januszek (DT Bilcza). Jedynym autorem gola z karnego przedłużonego był Marcin Piotrowski z Netbika, którego wybrano także MVP X serii spotkań Dafi MLF. W 10 meczach strzelono 69 goli. W pierwszej serii spotkań w 2019 roku bardzo ciekawie zapowiada się walka w półfinałach Pucharu Ligi MLF oraz mecz Ceramik Murexin z liderem Tompawexem. Początek spotkań w sobotę 5 stycznia 2019 roku od godziny 15:05.

 

I liga

Tompawex Obice – Hardes Bilcza                                                            10:2 (3:0)

Bramki: Michał Zawadzki x 4, Mateusz Zawadzki  x 2, Łukasz Zawadzki, Damian Pietras, Robert Kotwica sam. i  Jacek Cieślik sam. dla Tompawexu oraz Krzysztof Polak i Jacek Cieślik dla Hardesu.

 

Albatrosi Morawica- Tompawex Obice                                                0:3 (0:1)

Bramki: Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki i Robert Sitarz dla Tompawexu.

Kartki żółte:  Arkadiusz Terech i Dawid Stępień (Albatrosi) – Dawid Wójcik (Tompawex).

 

Albatrosi Morawica – Cezar Morawica                                                  3:5 (0:2)

Bramki: Maciej Piecyk i Jakub Nowak x 2 dla Albatrosów oraz Kamil Kubicki x 2, Szymon Chrabąszcz x 2 i Daniel Koncewicz dla Cezara.

Kartki żółte:  Michał Pawłowski (Albatrosi).

 

Cezar Morawica – Netbik Brzeziny                                                         3:6 (1:4)

Bramki: Szymon Chrabąszcz, Karol Gilewski i Kamil Kubicki dla Cezara oraz Tomasz Klimczak, Piotr Pietrzyk x 3 (w tym 1 k.p.), Marcin Piotrowski i Michał Rajek dla Netbika.

Kartki żółte:  Daniel Koncewicz (Cezar) – Damian Detka i Piotr Pietrzyk (Netbik).

 

Ceramik Murexin Bilcza – Netbik Brzeziny                                          4:6 (1:3)

Bramki: Daniel Detka, Krzysztof Wiśniewski i Patryk Zając x 2 dla Ceramik Murexin oraz Damian Detka, Tomasz Klimczak i Marcin Piotrowski x 4 dla Netbika.

Kartka żółta:  Damian Detka (Netbik).

 

II liga

DT Bilcza – WM Team                                                                                   5:1 (1:0)

Bramki: Ernest Nowak x 2, Artur Januszek x 2 i Mateusz Śnioch dla DT Bilcza oraz Artur Chlebowski dla WM Team.

Kartki żółte:  Jakub Bedla i Adrian Bentkowski x 2 w konsekwencji czerwona kartka.

 

Destrukt  Bilcza – DT Bilcza                                                                         5:3 (2:1)

Bramki: Waldemar Kusztal x 2, Bartosz Podlewski, Karol Zawadzki x 2 dla Destruktu oraz Tomasz Brzoza, Artur Januszek i Ernest Nowak dla DT Bilcza.

 

Destrukt Bilcza – PAMAF                                                                             0:5 (0:4)

Bramki: Michał Niebudek x 2, Jakub Rybus i Michał Rybus x2 dla PAMAF.

 

PAMAF– Meditrans Bilcza                                                                           3:1 (1:0)

Bramki: Michał Niebudek, Michał Rybus i Wojciech Jagodziński dla PAMAF oraz Kamil Kowalski dla Meditransu.

Kartka czerwona:  Michał Nebudek (PAMAF) – bezpośrednia czerwona kartka.

 

Laser Bilcza – Soccer City Chmielowice                                                 0:4 (0:2)

Bramki: Jakub Przygodzki, Grzegorz Sułek, Sebastian Krzemiński i Adam Kaczor dla Soccer City.

 

Termin VIII- 14 grudnia  2018r. (piątek) i Termin IX – 15 grudznia  2018r. (sobota):

                Dwa zwycięstwa, sześć punktów i awans na pozycję wicelidera zanotowali zawodnicy Albatrosów Morawica, pokonując w dobrym stylu zarówno Orion jak i Netbika. Połowicznie zadowolony po tej serii spotkań jest Netbik, który nie podołał roli faworyta w spotkaniu z Albatrosami – ale zrewanżował się w pucharze ligi notując awans do półfinału. Pewne zwycięstwo nad liderem drugiej ligi Meditransem  – okraszone, aż czterema bramkami Marcina Piotrowskiego. Meditrans po serii pięciu meczy bez porażki w lidze – przegrał w ćwierćfinale pucharu z Netbikiem tylko do przerwy nawiązując wyrównaną walkę. Więcej szczęścia mieli w spotkaniu ligowym z DT, gdzie do serii rzutów karnych Kamil Kowalski doprowadził w ostatnich sekundach spotkania. Dwa punkty dały bardzo dobrze strzelane rzuty karne. DT zespół Norberta Nowaka cały czas ma bardzo duże problemy z rzutami karnymi, na cztery serie wykonywanych rzutów karnych – wszystkie cztery zakończone porażkami. Na 13 prób wykorzystali tylko 8 karnych, co przełożyło się na starty punktowe i niskie miejsce w tabeli 2 ligi. Jeszcze gorzej spisali się w ćwierćfinale pucharu ligi – gdzie będąc zdecydowanym faworytem spotkania z outsiderem 2 ligi Laserem Bilcza – przegrali zasłużenie nie mając w tym spotkaniu swoich szans na zdobycie bramki. Laser ekipa Emila Nowaka sprawiła kolejną niespodziankę i jest już w półfinale pucharu ligi – gdzie spotka się z Netbikiem. A już w następnym meczu ligowym w słabym stylu uległa ekipie Mateusza Tarki WM Team. Dziewięć punktów zdobyli zawodnicy z Chmielowic i po słabym początku sezonu powoli odrabiają straty i już są na pozycji wicelidera. W każdym spotkaniu bramki zdobywali Sebastian Krzemiński i Adam Kaczor, który w meczu z PAMAF zaliczył hat-trika. PAMAF ekipa Wojciecha Jagodzińskiego, rozpoczęła sobotnie granie do wysokiej porażki w lidze z Soccer i straciła miano niepokonanej w 2 lidze. Lepiej poszło w pucharze ligi gdzie w 1/8 ograli Destrukt, ale już w ćwierćfinale z Orionem odpadli – po meczu gdzie padło aż 17 bramek. Z kolei dla ekipy z Radomic to było pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach i półfinale zagrają z Tompawexem. W lidze nadal bez zwycięstwa pomimo dobrej gry w meczach z Albatrosami i Hardesem. Zespół Mariusza Zięby trzy punkty wymęczył z Orionem, z kolei w meczu z Ceramikiem nie miał już żadnych szans zdecydowanie przegrywając. Ekipa Filipa Robaka po trzech punktach z Hardesem i dobrym meczu, minimalnie przegrała z Cezarem. jak zwykle w spotkaniu tych dwóch ekip emocje związane z wynikiem były do samego końca. Cezar Morawica po kilku słabszych występach – zdobył wreszcie komplet punktów. Bardzo dobre zawody rozegrał Kamil Kubicki – autor dwóch bramek. Najmniej udany weekend w Dafi MLF miał zespół Marcelego Gizy Destrukt, który przegrał zarówno spotkanie ligowe jak i pucharowe.

                W ósmej i dziewiątej serii spotkań sędziowie Piotr Grzywacz, Tomasz Lasota, Przemysław Kołomański, Konrad Śnioch i Filip Dziewięcki w 14 meczach udzielili 17 napomnień, jeden zawodnik został wykluczony. Podyktowali cztery rzuty karne, w tym trzy wykorzystane autorstwa Kamila Kubickiego (Cezar), Adama Kaczora (Soccer City) i Krzysztofa Wiśniewskiego (Ceramik Murexin); jednego nie wykorzystał Szymon Pietras (Albatrosi). Podyktowali także 12 karnych przedłużonych, połowę z nich wykorzystali Bartosz Kosałka (Albatrosi), Artur Kowalski (Albatrosi), Marcin Piotrowski (Netbik), Wojciech Jagodziński x 2 (PAMAF) i Sebastian Misztal (Laser)  – a drugą połowę zmarnowali Szymon Pietras (Albatrosi), Paweł Grabowski (PAMAF), Marcin Zychalski (PAMAF), Dawid Piotrowski (DT Bilcza), Wojciech Jagodziński (PAMAF) i Patryk Zając (Ceramik Murexin).  MVP wybrano następujących zawodników Adama Kaczora (Soccer City), Macieja Piecyka (Albatrosi) i Kamila Kubickiego (Cezar). Zawodnicy zdobyli  rekordowe 105 bramek. Poniżej statystyczne podsumowanie.

 

I liga

Orion Radomice – Albatrosi Morawica                                  1:6 (1:2)

Bramki: Przemysław Strójwąs dla Oriona oraz Arkadiusz Terech, Maciej Piecyk, Bartosz Kosałka x 2 (1 k.p.) i Karol Turek x 2 dla Albatrosów.

 

Netbik Brzeziny – Albatrosi Morawica                                  3:6 (1:3)

Bramki: Marcin Piotrowski i Karol Lurzyński x 2 dla Netbika oraz Arkadiusz Terech, Dawid Stępień, Maciej Piecyk, Michał Pawłowski, Artur Kowalski x 2 (1 k.p.) dla Albatrosów.

Kartki żółte:  Piotr Pietrzyk i Damian Detka (Netbik).

 

Orion Radomice – Hardes Bilcza                                                              3:5 (2:1)

Bramki: Łukasz Bedla, Szczepan Strójwąs i Bartek Szpakowski dla Oriona oraz Kamil Millner, Krzysztof Polak x 3 i Artur Żońca dla Hardesu.

 

Ceramik Murexin Bilcza – Hardes Bilcza                                               4:1 (1:0)

Bramki: Patryk Zając x 2, Rafał kowalski i Krzysztof Wiśniewski z karnego dla Ceramika Murexin oraz Krzysztof Polak dla Hardesu

Kartka żółta:  Marcin Stęplewski (Hardes).

 

Ceramik Murexin Bilcza – Cezar Morawica                          4:5 (3:3)

Bramki: Daniel Detka x 2, Krzysztof Wiśniewski i Wiktor Prokopiuk dla Ceramika Murexin oraz Jakub Terech, Karol Gilewski, Kamil Kubicki x 2 (1k.) i Maciej Sławeta dla Cezara.

Kartka żółta:  Wiktor Prokopiuk (Ceramik Murexin).

 

II liga

Cristal Power Dębska Wola – Laser Bilcza                                            0:5 w

 

Destrukt Bilcza – Soccer City Chmielowice                                          3:4 (1:2)

Bramki: Mateusz Pisarczyk i Grzegorz Zawadzki dla Destruktu oraz Kacper Kuta, Sebastian Krzemiński, Dawid Kramer, Adam Kaczor dla Soccer City.

Kartka żółta:  Marceli Giza (Destrukt).

 

Soccer City Chmielowice – Laser Bilcza                                                 3:1 (2:1)

Bramki: Adam Kaczor, Sebastian Krzemiński i Dawid Kramer dla Soccer City oraz Sebastian Misztal dla Laseru.

Kartka żółta:  Sebastian Misztal (Laser).

 

Soccer City Chmielowice – PAMAF                                                        8:3 (3:2)

Bramki: Adam Kaczor x 3, Wiktor Korban, Sebastian Krzemiński, Jakub Przygodzki x 2 i Grzegorz Sułek dla Soccer City oraz Hubert Pawlik i Marcin Zychalski x 2 dla PAMAF.

Kartka czerwona:  Szymon Szarawara (PAMAF) – bezpośrednia cz.k.

 

Meditrans Bilcza – DT Bilcza                                                                 2:2 (1:0) k. 3-1

Bramki: Kamil Kowalski x 2 dla Meditransu oraz Michał Kaczor i Jakub Liszewski dla DT.

Kartki żółte:  Aleksander Piątkowski (Meditrans) – Jakub Liszewski i Michał Kaczor (DT Bilcza).

Rzuty karne:

Meditrans: Norbert Sennik (+), Dawid Nowak (+) i Kamil Kowalski (+).

DT Bilcza: Dawid Piotrowski (-)  i Michał Kaczor (+).

 

Laser Bilcza – WM Team                                                         2:4 (0:2)

Bramki: Piotr Kaczor i Sebastian Misztal dla Laseru oraz Mateusz Tarka, Dawid Osman x 2 i Daniel Boszczyk samobójcza.

 

Cristal Power Dębska Wola – WM Team                                                         0:5 w

 

Uwaga: Po tym meczu z rozgrywek został wykluczony zespół Cristal Power Dębska Wola – zgodnie z §5 pkt 2a – trzykrotne nie stawienie się na meczu powoduje wykluczenie z rozgrywek Dafi MLF.

 

 

Puchar Ligi MLF

 

1/8 finału

PAMAF – Destrukt Bilcza                                                             5:3 (2:2)

Bramki: Wojciech Jagodziński, Dominik Kotwica, Hubert Pawlik i Marcin Zychalski x 2 dla PAMAF oraz Marceli Giza, Mateusz Pisarczyk i Grzegorz Zawadzki dla Destruktu.

Kartka żółta:  Michał Nebudek (PAMAF).

 

Ćwierćfinały

Meditrans Bilcza – Netbik Brzeziny                                         3:6 (0:2)

Bramki: Kamil Kowalski x 2 i Norbert Sennik dla Meditransu oraz Piotr Pietrzyk, Karol Lurzyński i Marcin Piotrowski x 4 (w tym  1 k.p.) dla Netbika.

Kartka żółta:  Norbert Sennik (Meditrans).

 

Orion – PAMAF                                             10:7(6:1)

Bramki: Norbert Szpakowski, Bartek Szpakowski, Szczepan Strójwąs x 2,  Michał Stodulski, Paweł Grabowski sam., Łukasz Bedla x 3 i Daniel Bedla dla Oriona oraz Marcin Zychalski  x 4, Michał Niebudek i Wojciech Jagodziński x 2 dla PAMAF.

Kartki żółte:  Bartek Szpakowski, Szymon Kozieł, Łukasz Bedla (Orion) — Wojciech Jagodziński (PAMAF).

 

DT Bilcza – Laser Bilcza                                                                 0:2 (0:1)

Bramki: Sebastian Misztal z karnego przedłużonego i Daniel Boszczyk dla Lasera.

Kartki żółte:  Sebastian Misztal i Emil Nowak (Laser).

 

 

Tabela I Ligi MLF

(stan na 3 stycznia 2019r.):

zespół mecze punkty bramki +/-
1.Tompawex Obice (m,p) 6 18 36:5 +31
2.Netbik Brzeziny 8 16 40:26 +14
3.Cezar Morawica 8 12 25:31 -6
4.Ceramik Murexin Bilcza 8 12 33:21 +12
5.Albatrosi Morawica 8 12 19:18 +1
6.Hardes Bilcza 8 11 25:34 -9
7.Orion Radomice(b) 8 0 9:52 -43
Legenda: 1m – Mistrz MLF, udział w turnieju o Puchar Powiatu, 7m– baraż; (m)- mistrz, p- zdobywca pucharu, (b)- beniaminek. Kolejność w tabeli, decydują kolejno: bezpośrednie pojedynki – w przypadku dwóch remisów decyduje kolejny punkt, korzystniejsza różnica bramek w całych rozgrywkach, przy identycznej różnicy – większa ilość strzelonych bramek w całych rozgrywkach, klasyfikacja fair-play.

 

 

 

Klasyfikacja strzelców (czołówka):  

15 Michał Zawadzki (Tompawex).
13 Krzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin).
12 Piotr Pietrzyk (Netbik).
10 Marcin Piotrowski (Netbik) i Krzysztof Polak (Hardes).
6 Jacek Cieślik (Hardes), Daniel Detka (Ceramik Murexin), Kamil Kubicki (Cezar) oraz Mateusz Zawadzki (Tompawex).
5 Karol Gilewski (Cezar) i Patryk Zając (Ceramik Murexin).
4 Damian Detka (Netbik), Grzegorz Janicki (Hardes), Artur Kowalski (Albatrosi), Kamil Millner (Hardes), Maciej Piecyk (Albatrosi) oraz Łukasz Zawadzki (Tompawex).

 

 

UWAGA (kary dyscyplinarne):

 1. 1. Zawodnik zespołu Albatrosi Morawica Arkadiusz Terech 1 mecz pauzy – kara odbyta. W meczu z Cezarem Morawica rozegranym w dniu 22 grudnia 2018 roku w w X serii spotkań Dafi MLF pauzował. To efekt trzech napomnień uzbieranych w dotychczasowych meczach Dafi MLF.
 2. Zawodnik zespołu Netbik Brzeziny Damian Detka 1 mecz pauzy. W meczu z Hardesem Bilcza rozegranym w dniu 12 stycznia 2019 roku w w XII serii spotkań Dafi MLF będzie pauzował. To efekt trzech napomnień uzbieranych w dotychczasowych meczach Dafi MLF.

3.Zawodnicy zagrożeni pauzą (mający na stanie 2 ż.k.) w przypadku otrzymania 3 żółtej kartki:

 • Grzegorz Janicki (Hardes),
 • Szymon Kozieł (Orion),
 • Piotr Pietrzyk (Netbik),
 • Artur Siuda (Hardes),
 • Dawid Stępień (Albatrosi).

 

Klasyfikacja fair-play I ligi
Zespół (miejsce) Punkty

karne

Żółte kartki Czerwone kartki

(po dwóch żółtych)

Czerwone

kartki

Inne
1. Ceramik Murexin Bilcza 4 4
2.Orion Radomice 5 5
3.Albatrosi Morawica 7 7
-.Hardes Bilcza 7 7
5.Netbik Brzeziny 8 8
6.Tompawex Obice 9 6 1
7.Cezar Morawica 9 1 1 5
Suma 38 2 5

 

Punkty karne: Żółta kartka (1 p.k.), Druga żółta kartka dla tego samego zawodnika w jednym meczu, w sumie czerwona (2 p.k.), Bezpośrednia czerwona kartka (3 p.k.). Inne (5-10 p.k). O miejscu w tabeli decyduje mniej czerwonych kartek.

 

II liga

Tabela II ligi MLF

(stan na 3 stycznia 2019r.):

zespół mecze punkty bramki +/-
1.Meditrans Bilcza (s) 7 19 49:21 +28
2.Soccer City Chmielowice 9 17 34:29 +5
3.Destrukt Dilcza (b) 8 14 25:23 +2
4.PAMAF (b) 5 12 21:12 +9
5.DT Bilcza (b) 8 10 26:23 +3
6.WM Team 8 6 16:43 -27
7.Laser Bilcza (b) 7 2 11:31 -20

Legenda: 1m – awans do I ligi MLF, 2m– baraż; (b) – beniaminek, (s) – spadkowicz. Kolejność w tabeli, decydują kolejno: bezpośrednie pojedynki – w przypadku dwóch remisów decyduje kolejny punkt, korzystniejsza różnica bramek w całych rozgrywkach, przy identycznej różnicy – większa ilość strzelonych bramek w całych rozgrywkach, klasyfikacja fair-play.

 

 

Klasyfikacja strzelców (czołówka):

17 Dawid Nowak (Meditrans).
13 Kamil Kowalski (Meditrans).
12 Norbert Sennik (Meditrans).
10 Sebastian Krzemiński (Soccer City).
9 Adam Kaczor (Soccer City).
8 Artur Januszek (DT Bilcza).
6 Sebastian Misztal (Laser), Dawid Osman (WM Team) oraz Grzegorz Zawadzki (Destrukt).
5 Michał Niebudek (PAMAF) i Jakub Przygodzki (Soccer City).

 

 

UWAGA (kary dyscyplinarne):

1.Zawodnik zespołu Laser Bilcza Emil Nowak 1 mecz pauzy – w pucharze Ligi.  W meczu z Netbikiem Brzeziny rozegranym w dniu 5 stycznia 2019 roku w Pucharze Ligi MLF będzie pauzował.  To efekt dwóch napomnień uzbieranych w dotychczasowych meczach Pucharu MLF.

2.Zawodnik zespołu WM Team Adrian Bentkowski 3 mecze pauzy. W meczach PAMAF (5.01.2019r.), z Destruktem Bilcza (05.01.2019r.) i z Laserem Bilcza (13.01.2019r.) będzie pauzował.  To efekt uzbierania przez w/w zawodnika 3 żółtych kartek oraz efekt zachowania po otrzymaniu czerwonej kartki w meczu z DT Bilcza w X serii spotkań 22 grudnia 2018 roku w Dafi MLF.

3.Zawodnik zespołu PAMAF Michał Niebudek 2 mecze pauzy.  W meczach z Laserem Bilcza i WM Team zaplanowanych na dzień 5 stycznia 2019 roku będzie pauzował.  To efekt bezpośredniej czerwonej kartki otrzymanej w meczu z Meditrans Bilcza w X terminie Dafi MLF 22 grudnia 2018 roku.

4.Zawodnicy zagrożeni pauzą (mający na stanie 2 ż.k.) w przypadku otrzymania 3 żółtej kartki:

 • Jakub Bedla (WM Team),
 • Jakub Liszewski (DT Bilcza)
 • Mateusz Maniara (Destrukt),
 • Aleksander Piątkowski (Meditrans),
 • Dawid Osman (WM Team).

 

Klasyfikacja fair-play II ligi
Zespół (miejsce) Punkty

karne

Żółte kartki Czerwone kartki

(po dwóch żółtych)

Czerwone

kartki

Inne
1.Laser Bilcza 2 2
2.Meditrans Bilcza 3 3
3.Soccer City Chmielowice 5 2 1
4.DT Bilcza 7 4 1
5.WM  Team 10 8 2
6.PAMAF 10 1 3
7.Destrukt Bilcza 19 6 1 10
Suma 26 2 6 10

Punkty karne: Żółta kartka (1 p.k.), Druga żółta kartka dla tego samego zawodnika w jednym meczu, w sumie czerwona (2 p.k.), Bezpośrednia czerwona kartka (3 p.k.). Inne (5-10 p.k). O miejscu w tabeli decyduje mniej czerwonych kartek.

 

 

Terminarz:

 

Termin XII – 12 stycznia 2019r. (sobota ), od godziny 15:00:

15:05     Meditrans Bilcza – Laser Bilcza

15:40     Cezar Morawica – Albatrosi Morawica

16:15     Meditrans Bilcza – PAMAF

16:55     Laser/Netbik – Tompawex/Orion (finał)

17:30     PAMAF – DT Bilcza

18:10     Netbik Brzeziny – Hardes Bilcza

18:45     Tompawex Obice – Orion Radomice

19:20     Hardes Bilcza – Ceramik Murexin Bilcza

 

Termin XIII – 13 stycznia 2019r. (niedziela),  od godziny  9:00:

9:00       Tompawex Obice – Netbik Brzeziny

9:35       Soccer City Chmielowice – Meditrans Bilcza

10:10     Orion Radomice – Netbik Brzeziny

10:50     Tompawex Obice – Cezar Morawica

11:25     DT Bilcza – PAMAF

12:00     Orion Radomice – Tompawex Obice

12:40     PAMAF – Destrukt Bilcza

13:15     WM Team – Laser Bilcza

13:50     Albatrosi Morawica – Ceramik Murexin Bilcza

14:25     Laser Bilcza – Destrukt Bilcza

 

Termin XIV – 19 stycznia 2019r. (sobota), od godziny 15:00:

15:05     Laser Bilcza – DT Bilcza

15:40     PAMAF – Soccer City Chmielowice

16:15     WM Team – Meditrans Bilcza

16:55     Baraż o utrzymanie/awans

17:30     Tompawex Obice – Ceramik Murexin Bilcza

18:10     Albatrosi Morawica – Netbik Brzeziny

18:45     Hardes Bilcza – Cezar Morawica

19:20     Superpuchar: wygrany Dafi MLF – zwycięzca Pucharu Ligi MLF

 

Około godziny 20:00 zakończenie rozgrywek i dekoracja uczestników.

 

1 liga – kolor zielony

2 liga – kolor fioletowy

Puchar MLF – kolor czerwony

 

 

Statystyki odwiedzin

Dziś:0 wizyt

Wczoraj:474 wizyt

Od początku:902427 wizyt

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2015 Copyright Koral sport i rekreacja Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso