Jesteś tutaj:
Strona główna Hala PODSUMOWANIE GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W TENISIE STOŁOWYM
Dziś jest: Sobota, 6 Czerwca 2020 r.

PODSUMOWANIE GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W TENISIE STOŁOWYM

Data utworzenia: 10-09-2019 r.

Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym w Bilczy w rekordowej obsadzie.

Rekordowa liczba 221 zawodników uczestniczyła w I Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Rywalizacja odbywała się w dziewięciu kategoriach wiekowych w Hali Sportowej w Bilczy.

Rywalizacja toczyła się przy kilkunastu stołach do gry w tenisa stołowego i przeprowadzona została w podziale na kobiety i mężczyzn. Na zwycięzców czekały puchary oraz nagrody. Do rozgrywek zgłosiło się 221 zawodników i zawodniczek z całej Polski –W hali sportowej w Bilczy gościmy z dużymi sportowymi rozgrywkami już nie pierwszy raz. To idealne miejsce do przeprowadzania turniejów. Jest tu nie tylko doskonały parkiet, ale przede wszystkim życzliwość i wsparcie ze strony władz, za co z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować – mówił prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, Robert Janus, przekazując podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Mariana Burasa. Rozgrywkom bacznie przyglądał się i dekorował najlepszych zawodników zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Marcin Dziewięcki. Wspólnie z prezesem ŚOZTS rozgrywki otwierali senator RP Krzysztof Słoń, członek zarządu  województwa świętokrzyskiego Mariusz Gosek oraz kierownik hali Sportowej Małgorzata Dąbek.

Przy stołach tenisowych, podczas dwudniowych zmagań spotkali się zawodnicy o bardzo wysokich umiejętnościach i ogromnym doświadczeniu. – Rywalizacja była na wysokim poziomie. Trzeba było ogromnie się skupić – zgodnie mówili zawodnicy po rozegranych meczach. Zachęcali też do gry w tenisa stołowego – tenis stołowy rozwija sprawność fizyczną, poprawia koncentrację i trenuje refleks. Warto grać w tenisa stołowego – zachęcali. Najlepszy wynik – III miejsce uzyskał Bronisław Kurzak reprezentujący na co dzień UKS Orlęta Bilcza.

Jacek Kubicki

Statystyki odwiedzin

Dziś:405 wizyt

Wczoraj:562 wizyt

Od początku:1052835 wizyt

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2015 Copyright Koral sport i rekreacja Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso