Jesteś tutaj:
Strona główna Pływalnia Drodzy Klienci Spółki „Koral” sport i rekreacja!
Dziś jest: Sobota, 6 Czerwca 2020 r.

Drodzy Klienci Spółki „Koral” sport i rekreacja!

Data utworzenia: 05-05-2020 r.

W dalszym ciągu nieczynna pozostaje pływalnia „Koral”, hala sportowa, oraz place zabaw na terenie „Bilcza Park”. Niemniej stopniowo otwieramy dla Państwa zarządzane przez nas obiekty. Otwarty jest „Bilcza Park” oraz zalew w Morawicy.

Drodzy Klienci Spółki „Koral” sport i rekreacja!

W dalszym ciągu nieczynna pozostaje pływalnia „Koral”, hala sportowa, oraz place zabaw na terenie „Bilcza Park”. Niemniej stopniowo otwieramy dla Państwa zarządzane przez nas obiekty. Otwarty jest „Bilcza Park” oraz zalew w Morawicy. Boisko wielofunkcyjne w Bieleckich Młynach nie jest dostępne powszechnie, gdyż nie mamy tam stałej obsługi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy je po rezerwacji z jednodniowym wyprzedzeniem. Zgodnie z przepisami jednorazowo na boisku może znajdować się maksymalnie 6 osób oraz trener, każdorazowo boisko i sprzęt muszą być odkażone, a przerwy pomiędzy grupami muszą wynosić minimum 15 minut.
W sprawie rezerwacji prosimy dzwonić pod numer 41 311-47-02. Zabrania się wchodzenia na teren boiska bez rezerwacji.

Dziękujemy Państwu za przestrzeganie zasad przeciwdziałania pandemii w zakresie dwumetrowych odstępów na spacerze, noszenia masek na twarzy, ograniczeń w dotykaniu elementów stałych, itd.

Z życzeniami zdrowia Zarząd  „Koral” sport i rekreacja sp. z o.o.

Statystyki odwiedzin

Dziś:368 wizyt

Wczoraj:562 wizyt

Od początku:1052798 wizyt

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2015 Copyright Koral sport i rekreacja Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso