Strona główna Hala sportowa Bilcza Aktualności
Dziś jest: Piatek, 3 Kwietnia 2020 r.

Aktualności

Bilcza Bila na podium siatkarskiego turnieju z okazji Dnia Kobiet 11-03-2020

Bilcza Bila wicemistrzem Otwartych Mistrzostw Miasta i Gminy Morawica „Morawica Open” w piłce siatkowej kobiet zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Bardzo dobrze zaprezentowały się pozostałe zespoły z naszej gminy Prima Sort Bilcza (IV miejsce) i Power Girls Bilcza (VI miejsce) w doborowej stawce drużyn z całego województwa świętokrzyskiego. Szczegóły poniżej.

Już w najbliższą niedzielę 8 marca 2020r. w hali sportowej w Bilczy odbędzie się kolejna edycja turnieju z okazji dnia kobiet w siatkówce. W otwartych mistrzostwach Miasta i Gminy Morawica „Morawica Open” weźmie udział 12 zespołów. Szczegóły poniżej.

Czarni Morawica przed Tompawexem Obice i FUH Pneumatyk to czołowe zespoły Pucharu Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w piłce nożnej halowej. W hali sportowej w Bilczy rywalizowało osiem zespołów, najlepszym zawodnikiem został Arkadiusz Terech, bramkarzem Piotr Kubicki (obaj Czarni Morawica), a królem strzelców Łukasz Zawadzki (Tompawex Obice). Szczegóły poniżej.

W hali sportowej w Bilczy odbył się Charytatywny Turniej Siatkarskich Mikstów, w którym uczestniczyło 12 zespołów siatkarskich. Najlepszym została ekipa Kingsajz. A cel był bardzo szczytny, ponieważ zbierano środki na wsparcie chorej dziewczynki Hani Terleckiej.

Zespół BS Construction zwyciężył w drugiej edycji turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w Koszykówce Mężczyzn. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mariusz Chmielewski ze Szwadronu Bilcza. Poniżej szczegóły rywalizacji w hali sportowej w Bilczy.

Zespół Hardesu zwyciężył w XI Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w Piłce Nożnej Halowej Oldbojów. Królem strzelców został Tomasz Adamczyk, a najlepszym bramkarzem Mariusz Zięba ze zwycięskiego zespołu. Z kolei najlepszym zawodnikiem został Marek Białek (Orkan Bilcza). Szczegóły poniżej.