Jesteś tutaj:
Strona główna Hala IV Turniej Siatkówki o Puchar Posła Lucjana Pietrzczyka
Dziś jest: Czwartek, 7 Grudnia 2023 r.

IV Turniej Siatkówki o Puchar Posła Lucjana Pietrzczyka

Data utworzenia: 04-03-2015 r.

IV Turniej Siatkówki o Puchar Posła Lucjana Pietrzczyka

Na przełomie lutego i marca odbyła się IV edycja turnieju o Puchar Posła na sejm Lucjana Pietrzczyka. W rywalizacji w Hali Sportowej w Bilczy uczestniczyło 20 zespołów kobiet i mężczyzn. Zwycięzcami zostali Bilcza I (kobiety) i SK Bodzentyn (mężczyźni). Najlepszymi zawodnikami zostali Olga Siewierska z Bilczy Bila i Janusz Linek ze zwycięskiej ekipy z Bodzentyna.

            W rywalizacji kobiet jak co roku uczestniczyło cztery zespoły, bezkonkurencyjny okazał się pierwszy zespół z Bilczy kierowany przez Klaudię Ramiączek. Który na dodatek grał tylko w piątkę. Drugie miejsce dla ekipy Sylwii Posłowskiej, na podium na najniższymi stopniu stanął także trzeci zespół z Bilczy Bila, stawkę zamknęła Dębska Wola/Zbrza Renaty Dziewięckiej. Zwyciężczynie grały w składzie: Klaudia Ramiączek, Aneta Szmal, Maria Tarczyńska, Katarzyna Lurzyńska Julita Kulik

            W rywalizacji panów mieliśmy aż 28 spotkań w celu wyłonienia najlepszej ekipy. Czwarta edycja i czwarty zwycięzca, tym razem puchar posła pojechał do Bodzentyna. Najlepiej z drużyn reprezentujących naszą gminę spisał się po raz kolejny M-Team. Zwycięstwo w pierwszej edycji, potem dwa razy trzecie miejsce – teraz też na pudle drugie miejsce. Ekipa Maćka Ścigi grała w składzie: Marcin Skuciński, Marcin Kubicki, Jacek Stęplewski, Mirosław Matuszewski, Łukasz Kasperek oraz w/w kapitan. Kolejna nasza ekipa dopiero na dziewiątym miejscu. Szwadron Bilcza po kontrowersyjnej decyzji sędziego odpadł kosztem ekipy Cziken i nie powtórzył półfinału z ubiegłorocznej edycji. Na dziesiątym miejscu Niezniszczalni Morawica, którzy jako jedyny zespół urwał seta zwycięzcy turnieju. Stawkę zamykają pozostałe zespoły z naszej gminy Pół na Pół Bilcza, Morawica, Złoty Strzał i absolwenci Gimnzajum Bilcza. Poniżej pełne wyniki turnieju.

Kobiety

Grupa A:

Bilcza I – Bilcza II                                                              2:0 (15:9, 15:10)

Bila – Dębska Wola/Zbrza                                                2:0 (15:8, 15:12)              

Bilcza I – Dębska Wola/Zbrza                                          2:0 (15:13, 15:13)                            

Bilcza II – Bila                                                                    2:0 (15:6, 15:11)

Bila – Bilcza I                                                                     0:2 (10:15, 11:15)            

Dębska Wola/Zbrza – Bilcza II                                          0:2 (11:15, 13:15)

 

Tabela gr. A:

Statystyki odwiedzin

Dziś:120 wizyt

Wczoraj:340 wizyt

Od początku:1449524 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2023 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content

Zespół (miejsce)

Punkty

Sety

Male Punkty

+/-

1.Bilcza I

9

6:0

90:66

+24

2.Bilcza II

6

4:2

79:71

+8