Jesteś tutaj:
Strona główna Hala Mistrzostwa Gminy Morawica w Piłce Nożnej Halowej
Dziś jest: Wtorek, 27 Lutego 2024 r.

Mistrzostwa Gminy Morawica w Piłce Nożnej Halowej

Data utworzenia: 03-02-2016 r.

Mistrzostwa Gminy Morawica w Piłce Nożnej Halowej – plan eliminacji

W najbliższą niedzielę 7 lutego w Hali Sportowej Bilcza odbędzie się kolejna edycja Turnieju o Puchar Wójta w Piłce Nożnej Halowej. Rywalizować w eliminacjach będzie 15 zespołów z terenu naszej gminy, początek eliminacji o godzinie 9.00. Tytułu bronią zawodnicy Czarnych Morawica.

Rywalizacja toczyć się będzie o 8 miejsc w  finałach Mistrzostw Gminy, które odbędą się za dwa tygodnie. Eliminacje rozpoczniemy o godzinie 9.00 w grupie A, od 10.30 rywalizować będzie grupa B, od 12.00 grupa C, ostatnia grupa D zacznie o godzinie 13.30. Pierwsze zespoły w grupach zostały rozstawione zgodnie z ubiegłoroczną klasyfikacją w Turnieju o Pucha Wójta: Czarni Morawica, Young Boys Obice, Orkan Bilcza i najlepsza drużyna z MLF (oprócz w/w) Futsal Brzeziny. A pozostałe drużyny uzupełniły grupy w wyniku losowania.  Szczegóły niedzielnych gier poniżej.

 

Podział na grupy:

 

 Grupa A (mecze od 9.00 do 10.30):

Czarni Morawica (kapitan Kamil Kubicki)

Grunwald Chmielowice (kapitan Adam Kaczor)

Chałupki (kapitan Piotr Polewczak)

WM Team (kapitan Mateusz Tarka)

 

Terminarz godzinowy gr. A:

9.00       Czarni Morawica – Chałupki

9.15       Grunwald Chmielowice – WM Team

9.30       WM Team – Chałupki

9.45       Grunwald Chmielowice – Czarni Morawica

10.00     Czarni Morawica – WM Team

10.15     Chałupki – Grunwald Chmielowice

 

Grupa B (mecze od 10.30 do 12.00):

Futsal Brzeziny (kapitan Marcin Wieczorek)

OSP Morawica (kapitan Tomasz Klimczak)

Jumar Kawczyn/Drochów (kapitan Paweł Słoma)

ADS Bilcza (kapitan Paweł Nosek)

 

Terminarz godzinowy gr. B:

10.30     Futsal Brzeziny – Jumar Kawczyn/Drochów

10.45     OSP Morawica – ADS Bilcza

11.00     ADS Bilcza – Jumar Kawczyn Drochów

11.15     OSP Morawica – Futsal Brzeziny

11.30     Futsal Brzeziny – ADS Bilcza

11.45     Jumar Kawczyn/Drochów – OSP Morawica

 

Grupa C (mecze od 12.00 do 13.30):

Young Boys Obice (kapitan Łukasz Zawadzki)

Wola Morawicka (kapitan Artur Chlebowski)

Orlęta Chmielowice (kapitan Kacper Kuta)

Futsal Dębska Wola (kapitan Paweł Motyczyński)

 

Terminarz godzinowy gr. C:

12.00     Young Boys Obice – Orlęta Chmielowice

12.15     Wola Morawicka – Futsal Dębska Wola

12.30     Futsal Dębska Wola – Orlęta Chmielowice

12.45     Wola Morawicka – Young Boys Obice

13.00     Young Boys Obice – Futsal Dębska Wola

13.15     Orlęta Chmielowice – Wola Morawicka

Grupa D (mecze od 13.30 do 14.30):

Orkan Bilcza (kapitan Jakub Kuc)

Eko Wat Lisów (kapitan Robert Kaczor)

Dyminy Granice (kapitan Damian Osman)

 

Terminarz godzinowy gr. D:

13.30     Orkan Bilcza – Eko Wat Lisów

13.50     Eko Wat Lisów – Dyminy Granice

14.10     Dyminy Granice – Orkan Bilcza

 

Kapitanowie drużyn zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem rozgrywek, z Regulaminem Hali  oraz wypełnić i dostarczyć do organizatora przed zawodami Listę Zgłoszeniową i w przypadku osób niepełnoletnich (musi mieć ukończone 15 lat) – Zgoda Rodziców.

Jacek Kubicki

Pliki do pobrania
Zgloszenie_druzyny_115 Dodano:2016-02-09 09:39:29 r.
 
Zgoda_rodzicow_116 Dodano:2016-02-09 09:39:30 r.
 
Regulamin_114 Dodano:2016-02-09 09:39:28 r.
 
Statystyki odwiedzin

Dziś:305 wizyt

Wczoraj:522 wizyt

Od początku:1489580 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content