Jesteś tutaj:
Strona główna Bez kategorii Turniej BumperBall w hali Bilcza
Dziś jest: Wtorek, 27 Lutego 2024 r.

Turniej BumperBall w hali Bilcza

Data utworzenia: 30-03-2016 r.

Harmonogram gier podczas turnieju BumperBall

Drużyny na BumperBall:

  1. Raptorsi
  2. Młodzi
  3. Srebrne strzały
  4. Spidermany
  5. Wandziochy
  6. Magnaci
  7. Błyskawice
  8. Pumy
  9. Czarne Chmury
  10. Smoki
  11. MZD
  12. PTB
  13. Prima aprilis
  14. No Name Team
  15. Wariatkowo Morawica
  16. Czarni Morawica

 

Harmonogram gier podczas turnieju BumperBall

Grupa A:

Magnaci

Młodzi

No Name Team

Smoki

Terminarz:

14.00   Magnaci – Młodzi

14.15   No Name Team – Smoki

15.45   Smoki – Magnaci

16.00   Młodzi – No Name Team

17.30   No Name Team – Magnaci

17.45   Smoki – Młodzi

Tabela grupy A:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
awans
awans

 

Grupa B:

Błyskawice

MZD

Srebrne Strzały

Wariatkowo Morawica

Terminarz:

14.30   Błyskawice – MZD

14.45   Srebrne Strzały – Wariatkowo Morawica

16.15   Wariatkowo Morawica – Błyskawice

16.30   MZD – Srebrne Strzały

18.30   Srebrne Strzały – Błyskawice

18.45   MZD –  Wariatkowo Morawica

Tabela grupy B:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
awans
awans

 

Grupa C:

Czarni Morawica

PTB

Pumy

Spidermany

Terminarz:

15.00   Czarni Morawica – PTB

15.15   Pumy – Spidermany

16.45   Spidermany – Czarni Morawica

17.00   PTB – Pumy

19.00   Pumy – Czarni Morawica

19.15   Spidermany – PTB

Tabela grupy C:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
awans
awans

 

Grupa D:

Czarne Chmury

Prima Aprilis

Raptorsi

Wandziochy

Terminarz:

15.30   Czarne Chmury – Prima Aprilis

17.15   Raptorsi – Wandziochy

18.00   Wandziochy – Czarne Chmury

18.15   Prima Aprilis – Raptorsi

19.30   Raptorsi – Czarne Chmury

19.45   Wandziochy – Prima Aprilis

Tabela grupy D:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
awans
awans

 

Ćwierćfinały:

20.00

  • A1……………………………………….. –  ……………………………………..B2

20.15

  • C1……………………………………….. –  ……………………………………..D2

20.30

  • B1……………………………………….. –  ……………………………………..A2

20.45

  • D1……………………………………….. –  ……………………………………..C2

 

Półfinały:

21.00

(1)……………………………………………  –  …………………………………….. (2)

21.15

(3)……………………………………………  –  …………………………………….. (4)

 

O III miejsce (przegrani półfinałów):

21.30………………………………………  –  ……………………………………….

 

Finał (zwycięzcy półfinałów):

21.45…………………………………….  –  ……………………………………….

Statystyki odwiedzin

Dziś:303 wizyt

Wczoraj:522 wizyt

Od początku:1489578 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content