Jesteś tutaj:
Strona główna Bez kategorii Wyniki turnieju BumperBall
Dziś jest: Czwartek, 29 Lutego 2024 r.

Wyniki turnieju BumperBall

Data utworzenia: 06-04-2016 r.

Wyniki Prima Aprilisowego Turnieju w BumperBall

 Wyniki turnieju BumperBall

 

Grupa A:

Magnaci – Młodzi                                0 : 1

No Name Team – Smoki                    1 : 0

Smoki – Magnaci                                1 : 1

Młodzi – No Name Team                    0 : 4

No Name Team – Magnaci                 3 : 0

Smoki – Młodzi                                    2 : 1

Tabela grupy A:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
No Name Team 9 awans
Smoki 4 awans
Młodzi 3
Magnaci 1

 

 

Grupa B:

Błyskawice – MZD                              0 : 1

Srebrne Strzały – Błyskawice            0 : 1

MZD – Srebrne Strzały                       0 : 2

Tabela grupy B:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
Srebrne Strzały 3 2/1 awans
Błyskawice 3 1/1 awans
MZD 3 1/2

 

Grupa C:

Czarni Morawica – PTB                     2 : 0

Pumy – Spidermany                           0 : 0

Spidermany – Czarni Morawica         0 :3

PTB – Pumy                                       3 : 0

Pumy – Czarni Morawica                   0 : 5

Spidermany – PTB                             0 : 2

Tabela grupy C:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
Czarni Morawica 9 awans
PTB 6 awans
Spidermany 1
Pumy 1

 

Grupa D:

Czarne Chmury – Prima Aprilis          0 : 3

Raptorsi – Wandziochy                       2 : 0

Wandziochy – Czarne Chmury           0 : 0

Prima Aprilis – Raptorsi                       5 : 0

Raptorsi – Czarne Chmury                 0 : 0

Wandziochy – Prima Aprilis                 0: 0

Tabela grupy D:
Zespół (miejsce) Punkty Bramki +/-  
Prima Aprilis 7 awans
Raptorsi 4 awans
Wandziochy 2
Czarne Chmury 2

 

Ćwierćfinały:

  • A1 No Name Team –  Błyskawice B2     4 : 0
  • C1 Czarni Morawica –  Raptorsi D2       1 : 2
  • B1 Srebrne Strzały –  Smoki A2              0 : 2
  • D1 Prima Aprilis –  PTB C2                     2 : 0

 

Półfinały:

(1) No Name Team  –  Raptorsi (2)               1 : 0

(3) Smoki  –  Prima Aprilis (4)                        2 : 3

 

O III miejsce (przegrani półfinałów):

Raptorsi  –  Smoki                                          2 : 1

 

Finał (zwycięzcy półfinałów):

No Name Team  –  Prima Aprilis                   1 : 0

Statystyki odwiedzin

Dziś:452 wizyt

Wczoraj:541 wizyt

Od początku:1490765 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content