Jesteś tutaj:
Strona główna Pływalnia Sprawozdanie z gminnych zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych i III klasy gimnazjum
Dziś jest: Czwartek, 29 Lutego 2024 r.

Sprawozdanie z gminnych zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych i III klasy gimnazjum

Data utworzenia: 22-05-2019 r.

Zawody odbyły się 18.05.2019 r. na krytej pływalni „Koral”  w Morawicy.

 

W zawodach wzięło udział 87 zawodników z 5 szkół  : z Bilczy, Brzezin, Dębskiej Woli, Morawicy i Woli Morawickiej.

 

Liczba uczestników z poszczególnych szkół:

– Bilcza – 34 zawodników,

– Brzeziny – 3 zawodników,

– Dębska Wola – 5 zawodników,

– Morawica –40 zawodników,

– Wola Morawicka – 5 zawodników.

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt klasy I-II ( 2011-2010)

  1. Justyna Kliś – 30,15
  2. Maja Purgał- 30,16
  3. Natalia Kudełka – 37,70
  4. Julia Lasecka – 38,02
  5. Maria Tarka – 38,63
  6. Lena Kwaśniewska – 41,18
  7. Lena Nachyła – 46,20

 

25 m stylem dowolnym chłopców klasy I-II ( 2011-2010)

  1. Adrian Sander – 19,44
  2. Jakub Lelas – 22,30
  3. Filip Iwan – 25,42
  4. Marcel Gręda – 25,43
  5. Michał Jarząbek – 26,67
  6. Mateusz Majka – 29,82
  7. Tymoteusz Mazur – 30,05
  8. Antoni Ciszek – 32,12
  9. Mikołaj Stęplewski – 36,70
  10. Aleksander Makowski – 36,78
  11. Karol Mikołajczyk – 43,22

 

25 m stylem grzbietowym dziewcząt klasy I-II ( 2011-2010)

  1. Julia Lasecka – 27,87
  2. Iga Nogacka – 28,94
  3. Maja Purgał – 29,28
  4. Marta Wieczorek – 29,83
  5. Justyna Kliś – 32,60
  6. Zuzanna Pyczek – 32,68
  7. Natasz Piazdecka – 34,70
  8. Natalia Kudełka – 36,28
  9. Lena Kwaśniewska – 37,53

 

25 m stylem grzbietowym chłopców klasy I-II ( 2011-2010)

  1. Adrian Sander – 22,80
  2. Filip Iwan – 24,90
  3. Jakub Lelas – 25,74
  4. Marcel Gręda – 30,09
  5. Michał Jarząbek – 30,56
  6. Mateusz Majka – 31,95
  7. Antoni Ciszek – 32,00
  8. Mikołaj Machulski – 32,74
  9. Tymoteusz Mazur – 33,05
  10. Szymon Kubicki – 44,19
  11. Karol Mikołajczyk – 48,56

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt klasy III-IV ( 2009-2008)

  1. Ewa Dziwoń – 16,65
  2. Marcelina Sułek – 27,47
  3. Michalina Janik – 34,69

 

 

25 m stylem dowolnym chłopców klasy III-IV ( 2009-2008)

  1. Patryk Rajczyk – 19,01
  2. Krzysztof Wojda – 20,56
  3. Maciej Staniec – 20,89
  4. Aleksander Skowroński – 22,06
  5. Bartłomiej Kwiecień – 25,12
  6. Ksawery Kraska – 26,64
  7. Maciej Zając – 29,66
  8. Franek Malicki – 30,96
  9. Krzysztof Cebula – 31,06
  10. Mikołaj Tworek – 31,77
  11. Kacper Dziewięcki -33,70
  12. Patryk Domagała -37,18

 

25 m stylem grzbietowym dziewcząt klasy III-IV ( 2009-2008)

  1. Ewa Dziwoń – 19,55
  2. Marcelina Sułek – 26,61
  3. Gabriela Rokicka – 26,90

 

25 m stylem grzbietowym chłopców klasy III-IV ( 2009-2008)

  1. Patryk Rajczyk – 21,96
  2. Maciej Staniec – 24,53
  3. Aleksander Reterman – 24,70
  4. Aleksander Skowroński – 26,02
  5. Bartłomiej Kwiecień -29,00
  6. Franek Malicki – 30,00
  7. Patryk Domagała – 30,26
  8. Oskar Stemplewski – 30,97
  9. OliwierSkuciński–31,21
  10. Mikołaj Tworek – 32,56
  11. Kacper Dziewięcki – 33,23
  12. Ksawery Kraska – 33,78

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt klasy V-VI ( 2007-2006)

  1. Natalia Rabiej -34,76
  2. Julia Konieczek – 41,51
  3. Urszula Skowrońska – 42,16

 

50 m stylem dowolnym chłopców klasy V-VI( 2007-2006)

  1. Adam Todorowski – 32,54
  2. Kos Dawid – 32,66
  3. Maciej Lelas – 36,85
  4. Ernest Iwan – 40,55
  5. Bartosz Skowroń – 48,12
  6. Szymon Pyczek – 49,34
  7. Marcel Bodzioch – 49,74
  8. Paweł Kłusak – 55,14
  9. Jakub Śnioch – 55,31
  10. Wojciech Wojcieszyński – 55,80
  11. Wiktor Bielawski – 1.03.62
  12. Jakub Tutaj – 1.04,65

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt klasy V-VI( 2007-2006)

  1. Natalia Rabiej – 41,96
  2. Urszula Skowrońska – 50,21
  3. Julia Konieczek – 53.37

 

50 m stylem grzbietowym chłopców klasy V-VI( 2007-2006)

  1. Adam Todorowski – 40,50
  2. Ernest Iwan – 47,66
  3. Maciej Lelas – 49,15
  4. Marcel Bodzioch – 58,64
  5. Szymon Pyczek – 59.26
  6. Jakub Śnioch – 1.05,73

7-8. Jakub Tutaj –  1.07,00
7-8. Bartosz Skowron –1.07,00
9. Paweł Kłusak – 1.09,00
10. Wojciech  Wojcieszyński – 1.12,00
11. Wiktor Bielawski – 1,14,79

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt klasy VII-VIII SP i III Gim (2005-2003)

  1. Katarzyna Winiarska – 34,66
  2. Kinga Grosicka – 43,22
  3. Julia Jarząbek – 45,47

 

50 m stylem dowolnym chłopców klasy VII-VIII SP i III Gim (2005-2003)

  1. Ernest Nosek –34,11
  2. Paweł Slazyk – 40,23
  3. Wiktor Wojda – 42,20
  4. Kamil Stradomski – 43.74
  5. Mikołaj Kosiorek – 44,37
  6. Bartosz Bednarski – 53,34
  7. Dominik Kaczor – 1.02,83
  8. Robert Szewczyk – 1.06,47

 

50 m stylem grzbietowym dziewcząt klasy VII-VIII SP i III Gim (2005-2003)

  1. Katarzyna Winiarska – 43,88
  2. Julia Jarząbek – 52,46
  3. Kaja Ślusarczyk -52,64

 

50 m stylem grzbietowym chłopców klasy VII-VIII SP i III Gim (2005-2003)

  1. Karol Schwierz – 51,12
  2. Paweł Slazyk – 53,55
  3. Kamil Stradomski – 54,27
  4. Ernest Nosek – 54,52
  5. Bartosz Bednarski – 57,32
  6. Wiktor Wojda –57,37

 

 

 

Statystyki odwiedzin

Dziś:418 wizyt

Wczoraj:541 wizyt

Od początku:1490731 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content