Jesteś tutaj:
Strona główna Bez kategorii III termin rozgrywek Morawickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn
Dziś jest: Wtorek, 27 Lutego 2024 r.

III termin rozgrywek Morawickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

Data utworzenia: 04-01-2024 r.

W najbliższą niedzielę 7 stycznia 2024r. o godzinie 10:00 zostanie rozegranych kolejnych 9 meczy w ramach Morawickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica.

Na miejscu pierwszym w klasyfikacji generalnej znajduje się ekipa Golden Team Bilcza, która ma taką samą ilość punktów jak Kubańskie Śruby jednak mniejsza różnica w setach pozwoliła na utrzymanie pozycji lidera.

 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze, które wyłonią zwycięzcę tegorocznych rozgrywek.

 

Start: 7 stycznia o godzinie 10:00 w Hali Sportowej „Bilcza”

 

Szczegóły poniżej.

 

Uczestnicy IX edycji rozgrywek:

 

Morawicka Liga Siatkówki Mężczyzn:

  • WAS Morawica – kapitan Michał Klimczak
  • KASKOP Kanapowcy – kapitan Łukasz Kożuchowski
  • LECHIA Strawczyn – kapitan Daniel Skoczek
  • STARZY Morawica – kapitan Zbigniew Więckowski
  • MT2 – Przemysław Kotek
  • TEAM Kielce – Michał Jaros
  • KUBAŃSKIE Śruby – Patryk Matuszewski
  • PONIDZIE NIDA Volley – kapitan Łukasz Ciesielski
  • GOLDEN TEAM Bilcza – Dawid Filipiak

 

W trzecim terminie ligowym zostaną rozegrane następujące spotkania Morawickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn:

 

Boisko nr 1:

10:00 KUBAŃSKIE ŚRUBY – STARZY Morawica

11:15 STARZY Morawica – MT2               

12:30 GOLDEN TEAM Bilcza – MT2

 

Boisko nr 2:

10:00 LECHIA Strawczyn – PONIDZIE NIDA VOLLEY

11:15 WAS Morawica – LECHIA Strawczyn

12:30 WAS Morawica – TEAM Kielce

 

 

Boisko nr 3:

10:00 TEAM Kielce – KASKOP KANAPOWCY

11:15 KUBAŃSKIE ŚRUBY – GOLDEN TEAM Bilcza

12:30 PONIDZIE NIDA VOLLEY – KASKOP KANAPOWCY

 

Następne turnieje ligowe Morawickiej Ligi Siatkówki zostaną rozegrane w następujących terminach:

  • 4 lutego 2024r., g.10:00 – ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK

 

Tabela klasyfikacji generalnej po II Turnieju MLS

 

Morawicka Liga Siatkówki Mężczyzn (po II turnieju)
Zespół (miejsce) Mecze Punkty Zwycięstwa Sety Małe punkty +/-
1.GOLDEN TEAM BILCZA 4 11 4 12:3 284:227 +57
2.KUBAŃSKIE ŚRUBY 4 11 4 12:4 324:260 +64
3.LECHIA STRAWCZYN 4 10 3 11:5 300:267 +33
4. PONIDZIE NIDA VOLLEY 4 9 3 10:4 275:211 +64
5.MT2 4 7 2 9:7 288:289 -1
6.TEAM KIELCE 4 3 1 6:9 271:276 -5
7.KASKOP Kanapowcy 4 3 1 6:10 293:303 -10
8.WAS Morawica 4 0 0 0:12 174:252 -78
9.STARZY Morawica 4 0 0 0:12 128:252 -124

 

ZGKiR

Galeria
Statystyki odwiedzin

Dziś:299 wizyt

Wczoraj:522 wizyt

Od początku:1489574 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content