Jesteś tutaj:
Strona główna Bez kategorii Siatkarski Turniej Mężczyzn o Puchar Burmistrza – plan turnieju na 18.02.2024r.
Dziś jest: Wtorek, 27 Lutego 2024 r.

Siatkarski Turniej Mężczyzn o Puchar Burmistrza – plan turnieju na 18.02.2024r.

Data utworzenia: 08-02-2024 r.

W niedzielę 18 lutego 2024r.  w Hali Sportowej w Bilczy rozegrany zostanie Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w Piłce Siatkowej Mężczyzn organizowany przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy. Każda z dziewięciu zgłoszonych drużyn rozegra po 8 meczy, po których zostanie wyłoniona zwycięska drużyna rozgrywek. Szczegóły poniżej.

 

Lista startowa:

  1. FC Albatros (kapitan Dominik Kot)
  2. Ponidzie Nida Volley (kapitan Łukasz Ciesielski)
  3. Lechia Strawczyn (kapitan Daniel Skoczek)
  4. Team Kielce (kapitan Sylwester Kowalicki)
  5. WAS Morawica (kapitan Michał Klimczak)
  6. KASKOP Kanapowcy (kapitan Łukasz Kożuchowski)
  7. Kubańskie Śruby (kapitan Patryk Matuszewski)
  8. SKF Remital (kapitan Mikołaj Tarka)
  9. Drużyna AA (kapitan Tomasz Pawelec)

 

Terminarz godzinowy:

9:30   Rozgrzewka (możliwość rozgrzewania się na hali 0,5h przed początkiem turnieju, mecze rozgrywane podczas turnieju są bezpośrednio jeden po drugim- podczas turnieju rozgrzewka we własnym zakresie, np. na korytarzu, wolnym boisku).

9:50   Ostateczny termin dostarczenia zgłoszeń i ewentualnych zgód

10:00   Rozpoczęcie rozgrywek

 

Rozgrywki:

Boisko nr 1

  1. WAS Morawica – FC Albatros
  2. KASKOP Kanapowcy – Drużyna AA
  3. Lechia Strawczyn – FC Albatros
  4. SKF Remital – Kubańskie Śruby
  5. KASKOP Kanapowcy – SKF Remital
  6. WAS Morawica – Ponidzie Nida Volley
  7. SKF Remital – FC Albatros
  8. FC Albatros – Ponidzie Nida Volley
  9. Kubańskie Śruby – FC Albatros
  10. SKF Remital – Team Kielce
  11. Lechia Strawczyn – WAS Morawica
  12. Kubańskie Śruby – Ponidzie Nida Volley

Boisko nr 2

  1. Team Kielce – Kubańskie Śruby
  2. Was Morawica – Kubańskie Śruby
  3. SKF Remital – Drużyna AA
  4. KASKOP Kanapowcy – Ponidzie Nida Volley
  5. Drużyna AA – FC Albatros
  6. SKF Remital – Lechia Strawczyn
  7. Team Kielce – WAS Morawica
  8. Team Kielce – KASKOP Kanapowcy
  9. WAS Morawica – KASKOP Kanapowcy
  10. KASKOP Kanapowcy – FC Albatros
  11. Team Kielce – FC Albatros
  12. KASKOP Kanapowcy – Lechia Strawczyn

Boisko nr 3

  1. SKF Remital – Ponidzie Nida Volley
  2. Ponidzie Nida Volley – Team Kielce
  3. KASKOP Kanapowcy – Kubańskie Śruby
  4. Drużyna AA – Lechia Strawczyn
  5. Lechia Strawczyn – Team Kielce
  6. Kubańskie Śruby – Drużyna AA
  7. Kubańskie Śruby – Lechia Strawczyn
  8. Drużyna AA – WAS Morawica
  9. Drużyna AA – Team Kielce
  10. Ponidzie Nida Volley – Lechia Strawczyn
  11. Drużyna AA – Ponidzie Nida Volley
  12. WAS Morawica – SKF Remital

 

Około godziny 14:30 zakończenie turnieju i dekoracja pucharowa najlepszych zespołów.

 

Kapitanów zespołów zobowiązuje się do wypełnienia:

  • Zgłoszenia zespołu/Oświadczenie RODO – do pobrania TUTAJ,

 

  • Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć wypełniony przez rodziców/opiekunów prawnych załącznik Zgoda rodziców/Oświadczenie RODO do pobrania TUTAJ,

 

  • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Turnieju – do pobrania

 

/ZGKiR/

Galeria
Statystyki odwiedzin

Dziś:243 wizyt

Wczoraj:522 wizyt

Od początku:1489518 wizyt

Współpracujemy z:

Pływalnia "KORAL" współpracuje z:

2024 Copyright Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji Sp. z o.o. · Polityka prywatności
Administracja: WebRange Projekt: Rosso
Skip to content